DAL TEKNİK MAKİNA

DTM, 1985'ten beri çimento, enerji, kireç, mineraller ve kömür gibi sektörlerde anahtar teslimi endüstriyel tesislerin tasarımı, imalatı, modernizasyonu, teknik denetimi, hizmetleri, satış ve montajını yapmaktadır.

DETAY

DAL ELEKTRİK MOTOR

DEM, stoklarımızda müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran bir tedarikçi olarak hareket etmektedir. Ürün yelpazemiz sürücü mühendisliği, motorlar ve endüstriyel tesisler için güç tahrik sistemlerini içermektedir.

DETAY

DAL ELEKTRİK OTOMASYON

DEO, yüksek ve orta gerilim trafo merkezleri ve dağıtım, düşük voltaj dağıtımı ve MCC'ler, aydınlatma, proses kontrol sistemleri, enstrümantasyon, bina otomasyonu, motorlar ve tahrikler, kablolama ve topraklama dahil olmak üzere elektrik ve otomasyon projeleri için EPC yüklenicisidir.

DETAY

FONS TEKNOLOJİ INTERNASYONEL

Fons Delta Cooler, klinker soğutucuları dünya çapında yeni standartlara göre güncelledi. Geliştirilmiş teknolojimiz ve deneyimimiz ile klinker soğutucuların bir çok sorunları çözülmüştür. Dünya’da bir numara olmamızın sebebi de bundan kaynaklanmaktadır.

DETAY

DAL MAKİNA VE TASARIM

DAL Makina ve Tasarım, son teknoloji Kırıcılar, Preblending, Homojene Silo, Ön Isıtıcı, Döner Fırın (Giriş ve Çıkış Sızdırmazlıkları, Gale ve Ringler, Hidrolik İstinat Ünitesi, Fener Dişli vb) Bilyalı Değirmen ve Seperator tasarımı ve üretimini sağlamaktadır.

DETAY

TRAKYA EKOLOJİK TARIM A.Ş.

TET, 2013 yılından beri tarımsal üretim sektöründe üretim, tarımsal ürünlerin pazarlanması, paketlenmesi, ar-ge, tarımsal danışmalık ve hizmet sağlamaktadır.

DETAY